| Productnaam | Zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Axiale zuigermotor, zuigermotor met vaste cilinderinhoud |
| Sollicitatie | Bouwmachines, industriële apparatuur |
| Verplaatsing | 180 cm3/omwenteling |
| Rotatie | Beide richtingen |
| Productnaam | Zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Axiale zuigermotor, zuigermotor met vaste cilinderinhoud |
| Sollicitatie | Mijnbouwmachines, bouwmachines |
| Verplaatsing | 28cm³/omw |
| Flens | 4 holes |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Cilinderstang, gelaste cilinder |
| Sollicitatie | Zaaimachine, trekker |
| Afdichtingstype | Zuigerafdichting of anders |
| Type poortverbinding | Verbinding met schroefdraad of anders |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | pilot-tandwielpomp, graafmachine-pilotpomp |
| Gebruik | Graafmachine |
| Gewicht | 2.1 kg |
| Nominale verplaatsing | 15 ml/omw |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | pilot-tandwielpomp, graafmachine-pilotpomp |
| Volumetrische efficiëntie | ≥%92 |
| Tanden | 13 |
| Drukhoek | 20 ° |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | piloottandwielpomp, piloottandwielpomp |
| Volumetrische efficiëntie | ≥%92 |
| Gewicht | 5,6 kg |
| Nominale verplaatsing | 16/4,5 ml/r |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hulppilootpomp, tandwielpilootpomp |
| Verenigbaarheid | 100% |
| Nominale verplaatsing | 10-15 ml/omw |
| Volumetrische efficiëntie | ≥% 92 |
| Snelheidsbereik | 1600-5500 tpm |
|---|---|
| Vermogenstype | Hydraulisch |
| Gebruik | Bouwmachines |
| Gewicht | Varieert per model (20-200 kg) |
| Verplaatsing | Variabel (28–1000 cc/omw) |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische ramcilinder, hydraulische trekstangcilinder |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebehandeling | Verchromen of op maat |
| Werkmodus | Enkelwerkend of dubbelwerkend of telescoop |
| Productnaam | Geïntegreerde hydraulische pompregelklep |
|---|---|
| Sleutelwoorden | A11VO Pomplastafhankelijke klep |
| Type | Vervangende onderdelen voor hydraulische zuigerpomp |
| Compatibele pomp | Rexroth A11VO-serie |
| Sollicitatie | Havenmachines, bouwmachines |