| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Productnaam | Tuimelschijfzuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Conische zuigermotor, zuigermotor met variabele cilinderinhoud |
| Sollicitatie | Maritieme machines, landbouwmachines |
| Verplaatsing | 80 cm3/omwenteling |
| Flens | 4 holes |
| Productnaam | Hydraulische zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hoge snelheid zuigermotor, axiale zuigermotor |
| Sollicitatie | Graafmachines, bouwmachines |
| Verplaatsing | 55cm³/omw |
| Lagers | Standaard |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Productnaam | Hydraulische zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Zuigermotor, hydraulische zuigermotor |
| Sollicitatie | Graafmachines, bouwmachines |
| Verplaatsing | 56cm³/omw |
| Nominaal koppel | 356 N・m |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische stuurpomp, extra stuurpomp |
| Optimale snelheid | 1500-2500 tpm |
| Kleur | Zilver |
| MOQ | 1 |
| Productnaam | Hydraulische zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gebogen aszuigermotor, zuigermotor |
| Sollicitatie | Bouwmachines |
| Verplaatsing | 32cm³/omw |
| Flens | 2 gaten |
| Productnaam | Tuimelschijfzuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Axiale zuigermotor, zuigermotor met vaste cilinderinhoud |
| Sollicitatie | Mijnbouwmachines, bouwmachines |
| Verplaatsing | 32cm³/omw |
| Schacht | DIN 5480 Spline-as |