| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Nazwa produktu | Silnik tłokowy tarczy sterującej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy stożkowy, silnik tłokowy o zmiennym wydatku |
| Aplikacja | Maszyny morskie, maszyny rolnicze |
| Przemieszczenie | 80 cm³/rev |
| Kołnierz | 4 otwory |
| Nazwa produktu | Silnik tłokowy hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy o dużej prędkości, silnik tłokowy osiowy |
| Aplikacja | Koparka, maszyny budowlane |
| Przemieszczenie | 55cm³/obr |
| Namiar | Standard |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Nazwa produktu | Silnik tłokowy hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy, hydrauliczny silnik tłokowy |
| Aplikacja | Koparka, maszyny budowlane |
| Przemieszczenie | 56cm³/obr |
| Nominalny moment obrotowy | 356 Nm |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczna pompa pilotowa, pomocnicza pompa pilotowa |
| Optymalna prędkość | 1500-2500 obr./min |
| Kolor | Srebrny |
| MOQ | 1 |
| Nazwa produktu | Silnik tłokowy hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy z wygiętą osią, silnik tłokowy |
| Aplikacja | Maszyny budowlane |
| Przemieszczenie | 32cm³/obr |
| Kołnierz | 2 dziury |
| Nazwa produktu | Silnik tłokowy tarczy sterującej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy osiowy, silnik tłokowy o stałym przemieszczeniu |
| Aplikacja | Maszyny górnicze, maszyny budowlane |
| Przemieszczenie | 32cm³/obr |
| Wał | Wał wielowypustowy DIN 5480 |