| Nazwa produktu | Silnik tłokowy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy osiowy, silnik tłokowy o stałym przemieszczeniu |
| Aplikacja | Maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Przemieszczenie | 180 cm³/obr. |
| Obrót | Obydwa kierunki |
| Nazwa produktu | Silnik tłokowy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy osiowy, silnik tłokowy o stałym przemieszczeniu |
| Aplikacja | Maszyny górnicze, maszyny budowlane |
| Przemieszczenie | 28cm³/obr |
| Kołnierz | 4 otwory |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pręt cylindra, cylinder spawany |
| Aplikacja | Siewnik, traktor |
| Typ uszczelnienia | Uszczelka tłoka lub inna |
| Typ połączenia portu | Połączenie gwintowane lub inne |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pilotowa pompa zębata, pompa pilotowa koparki |
| Używać | Koparka |
| Waga | 2,1 kg |
| Nominalne przemieszczenie | 15 ml/obr |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pilotowa pompa zębata, pompa pilotowa koparki |
| Wydajność wolumetryczna | ≥%92 |
| Zęby | 13 |
| Kąt ciśnienia | 20 ° |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pilotowa pompa zębata, pilotowa pompa zębata |
| Wydajność wolumetryczna | ≥%92 |
| Waga | 5,6 kg |
| Nominalne przemieszczenie | 16/4,5 ml/obr |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pomocnicza pompa pilotowa, pompa pilotowa przekładni |
| Zgodność | 100% |
| Nominalne przemieszczenie | 10-15 ml/obr |
| Wydajność wolumetryczna | ≥% 92 |
| Zakres prędkości | 1600-5500 obr./min |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | Hydrauliczny |
| Stosowanie | Maszyny budowlane |
| Waga | Różni się w zależności od modelu (20–200 kg) |
| Przemieszczenie | Zmienna (28–1000 cm3/obr.) |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny, siłownik hydrauliczny drążka kierowniczego |
| Tworzywo | Stal |
| Obróbka powierzchni | Chromowanie lub niestandardowe |
| Tryb pracy | Pojedynczego lub podwójnego działania lub teleskop |
| Nazwa produktu | Zintegrowany zawór sterujący pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawór wykrywający obciążenie pompy A11VO |
| Typ | Części zamienne do hydraulicznej pompy tłokowej |
| Kompatybilna pompa | Seria Rexroth A11VO |
| Aplikacja | Maszyny portowe, maszyny budowlane |