| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | motoreduktor, hydrauliczny silnik przekładniowy o dużej prędkości |
| Zakres prędkości | 400-2400 obr./min |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Używać | Maszyny wydobywcze i wykopaliskowe |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa z motoreduktorem, pompa zębata z silnikiem |
| Zakres prędkości | 600-2400 obr./min |
| Używać | Ropa i gaz oraz sprzęt wiertniczy |
| Waga | 40 kg |
| Aplikacje | Produkcja Maszyn |
|---|---|
| Konserwacja | Przegląd okresowy |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Ciśnienie znamionowe | 20mpa |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczna pompa pilotowa, pomocnicza pompa pilotowa |
| Optymalna prędkość | 1500-2500 obr./min |
| Kolor | Srebrny |
| MOQ | 1 |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | silnik hydrauliczny, uszczelka olejowa silnika hydraulicznego |
| Zakres prędkości | 400-3000 obr./min |
| Zasada | Moc hydrauliczna |
| Używać | Maszyny budowlane |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa hydrauliczna, hydrauliczna pompa ładująca koparki |
| Waga | 2,1 kg |
| Nominalne przemieszczenie | 26 ml/obr |
| Kolor | Możliwość dostosowania |