| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | dişli motor, Yüksek Hızlı Hidrolik Dişli Motoru |
| Hız aralığı | 400-2400 devir/dakika |
| Malzeme | Dökme demir |
| Kullanmak | Madencilik ve Kazı Makineleri |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | dişli motorlu pompa, motorlu dişli pompa |
| Hız aralığı | 600-2400 devir/dakika |
| Kullanmak | Petrol ve Gaz ve Sondaj Ekipmanları |
| Ağırlık | 40 kg |
| Uygulamalar | Makine İmalatı |
|---|---|
| Bakım | Periyodik Muayene |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Nominal Basınç | 20mpa |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
|---|---|
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pilot Pompa, yardımcı pilot pompa |
| Optimum hız | 1500-2500 dev/dak |
| Renk | Gümüş |
| Adedi | 1 |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik motor, hidrolik motor yağ keçesi |
| Hız aralığı | 400-3000 devir/dakika |
| Prensip | Hidrolik güç |
| Kullanmak | İnşaat makineleri |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik pompa, ekskavatör hidrolik şarj pompası |
| Ağırlık | 2.1 kg |
| Nominal yer değiştirme | 26 mL/dk |
| Renk | Özelleştirilebilir |