| Ürün Adı | Hidrolik motor |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Dişli tipi hidrolik motor, Yüksek hızlı dişli motor |
| Maksimum Hız | 2400 rpm'ye kadar |
| Renk | Siyah, özelleştirilebilir |
| Özellikler | Yüksek Basınç |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Tahrik Motoru, düşük hızlı dişli motor |
| Yer değiştirme | 4,2 ml/dak |
| Maksimum tork | 20 deniz mili |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Gerotor Hidrolik Motor, parker torqlink hidrolik motor |
| Yer değiştirme aralığı | 44,3 ml/devir -147,5 ml/devir |
| Hız aralığı | 400-2400 devir/dakika |
| Aralıklı | 275 bar |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |