| Productnaam | Hydraulische motor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische motor van het tandwieltype, hogesnelheidsreductiemotor |
| Maximale snelheid | tot 2400 t/min |
| Kleur | Zwart, klantgericht |
| Functies | Hoge druk |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische aandrijfmotor, reductiemotor met laag toerental |
| Verplaatsing | 4,2 ml/omw |
| Max.koppel | 20 nm |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gerotor hydraulische motor, Parker Torqlink hydraulische motor |
| Verplaatsingswaaier | 44,3 ml/r -147,5 ml/r |
| Snelheidsbereik | 400-2400 tpm |
| Met tussenpozen | 275 bar |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |