| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | reductiemotor, hydraulische reductiemotor met hoge snelheid |
| Snelheidsbereik | 400-2400 tpm |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gebruik | Machines voor de mijnbouw en de opgraving |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | tandwielmotorpomp, tandwielpomp met motor |
| Snelheidsbereik | 600-2400 tpm |
| Gebruik | Olie en gas en boorapparatuur |
| Gewicht | 40 kg |
| Toepassingen | Machines Productie |
|---|---|
| Onderhoud | Periodieke inspectie |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Nominale druk | 20 MPa |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische stuurpomp, extra stuurpomp |
| Optimale snelheid | 1500-2500 tpm |
| Kleur | Zilver |
| MOQ | 1 |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische motor, hydraulische motoroliekeerring |
| Snelheidsbereik | 400-3000 tpm |
| Beginsel | Hydraulisch vermogen |
| Gebruik | Bouwmachines |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische pomp, hydraulische laadpomp voor graafmachines |
| Gewicht | 2.1 kg |
| Nominale verplaatsing | 26 ml/r |
| Kleur | Aanpasbaar |