| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pilotowa pompa zębata, pompa pilotowa koparki |
| Używać | Koparka |
| Waga | 2,1 kg |
| Nominalne przemieszczenie | 15 ml/obr |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Nazwa produktu | pompa biegów zewnętrznych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | hydrauliczna pompa zębata, pompa zębata parkera, pompa zębata pompa |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Kolor | Czarny, konfigurowalny |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa tłokowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | promieniowa pompa tłokowa, wysokociśnieniowa pompa tłokowa |
| MOQ | 1 |
| Kolor | Żółty, Możliwość dostosowania |
| Stosowanie | Równiarka samojezdna |