| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | pilot dişli pompa, ekskavatör pilot pompası |
| Kullanmak | Ekskavatör |
| Ağırlık | 2.1 kg |
| Nominal yer değiştirme | 15 mL/dk |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Ürün adı | Dış dişli pompası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik dişli pompa, parker dişli pompa, pompa dişli pompa |
| Garanti Süresi | 12 ay |
| Renk | Siyah, özelleştirilebilir |
| Malzeme | İyi |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Hidrolik Pistonlu Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Radyal pistonlu pompa, yüksek basınçlı pistonlu pompa |
| Adedi | 1 |
| Renk | Sarı, Özelleştirilebilir |
| Kullanım | Motorlu kimse |