| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | pilot-tandwielpomp, graafmachine-pilotpomp |
| Gebruik | Graafmachine |
| Gewicht | 2.1 kg |
| Nominale verplaatsing | 15 ml/omw |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Productnaam | externe toestelpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische tandwielpomp, parker tandwielpomp, pompa tandwielpomp |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Kleur | Zwart, klantgericht |
| Materiaal | Gietijzer |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | radiale zuigerpomp, hogedrukzuigerpomp |
| MOQ | 1 |
| Kleur | Geel, klantgericht |
| Gebruik | Motorrijder |