| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | αντλία πιλοτικού γραναζιού, πιλοτική αντλία εκσκαφέα |
| Χρήση | Εκσκαφέας |
| Βάρος | 2,1 kg |
| Ονομαστική μετατόπιση | 15 mL/r |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Όνομα προϊόντος | εξωτερική αντλία εργαλείων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλική γραναζωτή αντλία, γραναζωτή αντλία parker, γραναζωτή αντλία pompa |
| Περίοδος Εγγύησης | 12 μήνες |
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμόσιμο |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική Εμβολοφόρο Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | ακτινική αντλία εμβόλου, αντλία εμβόλου υψηλής πίεσης |
| MOQ | 1 |
| Χρώμα | Κίτρινος, εξατομικεύσιμος |
| Χρήση | Γκρέιντερ με κινητήρα |