| Nazwa produktu | Silnik tłokowy hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy z wygiętą osią, silnik tłokowy |
| Aplikacja | Maszyny budowlane |
| Przemieszczenie | 32cm³/obr |
| Kołnierz | 2 dziury |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa tłokowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | promieniowa pompa tłokowa, wysokociśnieniowa pompa tłokowa |
| MOQ | 1 |
| Kolor | Żółty, Możliwość dostosowania |
| Stosowanie | Równiarka samojezdna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | pompa biegów zewnętrznych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | hydrauliczna pompa zębata, pompa zębata parkera, pompa zębata pompa |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Kolor | Czarny, konfigurowalny |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa hydrauliczna, hydrauliczna pompa ładująca koparki |
| Waga | 2,1 kg |
| Nominalne przemieszczenie | 26 ml/obr |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Nazwa produktu | Silnik tłokowy hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy typu tarczy sterującej, silnik tłokowy o zmiennym wydatku |
| Aplikacja | Maszyny morskie, sprzęt górniczy |
| Przemieszczenie | 28-1000cm³/obr |
| Kołnierz | 4 otwory lub 8 otworów |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pomocnicza pompa tłokowa, hydrauliczna pompa pilotowa |
| Waga | 3,1 kg |
| Używać | Koparka |
| Kolor | Srebrny |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa tłokowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Osiowa pompa tłokowa Bosch Rexroth, promieniowa pompa tłokowa Hawe |
| Używać | Zespolony wózek do zrzucania odpadów |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kolor | Żółty / Możliwość dostosowania |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pomocnicza pompa pilotowa, pompa pilotowa przekładni |
| Zgodność | 100% |
| Nominalne przemieszczenie | 10-15 ml/obr |
| Wydajność wolumetryczna | ≥% 92 |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pilotowa pompa zębata, pilotowa pompa zębata |
| Wydajność wolumetryczna | ≥%92 |
| Waga | 5,6 kg |
| Nominalne przemieszczenie | 16/4,5 ml/obr |