| Productnaam | Hydraulische zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gebogen aszuigermotor, zuigermotor |
| Sollicitatie | Bouwmachines |
| Verplaatsing | 32cm³/omw |
| Flens | 2 gaten |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | radiale zuigerpomp, hogedrukzuigerpomp |
| MOQ | 1 |
| Kleur | Geel, klantgericht |
| Gebruik | Motorrijder |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | externe toestelpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische tandwielpomp, parker tandwielpomp, pompa tandwielpomp |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Kleur | Zwart, klantgericht |
| Materiaal | Gietijzer |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische pomp, hydraulische laadpomp voor graafmachines |
| Gewicht | 2.1 kg |
| Nominale verplaatsing | 26 ml/r |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Productnaam | Hydraulische zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Zuigermotor van het type tuimelschijf, zuigermotor met variabele cilinderinhoud |
| Sollicitatie | Maritieme machines, mijnbouwapparatuur |
| Verplaatsing | 28-1000cm³/omw |
| Flens | 4 gaten of 8 gaten |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | extra zuigerpomp, hydraulische stuurpomp |
| Gewicht | 3.1 kg |
| Gebruik | Graafmachine |
| Kleur | Zilver |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | bosch rexroth axiale zuigerpomp, hawe radiale zuigerpomp |
| Gebruik | Gelaagd dumptruck |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Geel / Aanpasbaar |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hulppilootpomp, tandwielpilootpomp |
| Verenigbaarheid | 100% |
| Nominale verplaatsing | 10-15 ml/omw |
| Volumetrische efficiëntie | ≥% 92 |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | piloottandwielpomp, piloottandwielpomp |
| Volumetrische efficiëntie | ≥%92 |
| Gewicht | 5,6 kg |
| Nominale verplaatsing | 16/4,5 ml/r |