| Nazwa produktu | Wielostopniowy teleskopowy siłownik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Typy cylindrów hydraulicznych, Cylindry hydrauliczne koparek |
| Aplikacja | Cylindry hydrauliczne do pojazdów budowlanych |
| Scena | Zwyczaj |
| Kolor | Zwyczaj |
| Nazwa produktu | Teleskopowy siłownik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder hydrauliczny Parker/Hyva |
| Aplikacja | Maszyny budowlane / Maszyny rolnicze / Urządzenia sanitarne i pojazdy specjalne |
| Bore Dia | Zwyczaj |
| Dia | Zwyczaj |
| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | siłowniki hydrauliczne, cylindry jednostronnego i dwustronnego działania, naprawa cylindrów hydrauli |
| naprawa cylindrów hydraulicznych | 20 mm-220 mm, konfigurowalny |
| Tłok | 45# stal |
| Rura | 20# stal |
| Nazwa produktu | Siłownik hydrauliczny typu push-pull |
|---|---|
| Słowa kluczowe | cylinder hydrauliczny, cylinder rolniczy |
| Aplikacja | Maszyna do sadzenia, maszyny rolnicze |
| Interfejs montażowy | Mocowanie Trunnion, Clevis Mountor Inne |
| Obróbka powierzchni | Chromowane poszycie |
| Nazwa produktu | Cylindry hydrauliczne do koparek |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder tłokowy dwustronnego działania, Cylinder ze spawanym korpusem |
| Aplikacja | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
| Tworzywo | 45 #/Niestandardowe |
| Kolor | Czarny/żółty/niebieski/niestandardowy |
| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylindry hydrauliczne glebogryzarki, brony Cylindry hydrauliczne |
| Aplikacja | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
| Tworzywo | 45 #/Niestandardowe |
| Kolor | Czarny/żółty/czerwony/niebieski/niestandardowy |
| Moc | Hydrauliczny |
|---|---|
| Materiał korpusu | Żelazo |
| Standard | standardowe, inne |
| Struktura | Cylinder tłokowy |
| Maksymalny udar | 1260 mm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |