| Ürün Adı | Çok Kademeli Teleskopik Hidrolik Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Silindir Çeşitleri, Ekskavatör Hidrolik Silindiri |
| Başvuru | İnşaat Makinaları Araçlar Hidrolik Silindirler |
| Sahne | Gelenek |
| Renk | Gelenek |
| Ürün Adı | Teleskopik Hidrolik Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Silindir Parker/Hyva Hidrolik Silindir |
| Başvuru | İnşaat makineleri / Tarım makineleri / Temizlik ve özel araçlar |
| Bore Dia | Gelenek |
| Çubuk çapı | Gelenek |
| Ürün adı | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidro silindirler, tek ve çift etkili silindirler, hidrolik silindir tamiri |
| hidrolik silindir tamiri | 20mm--220mm, Özelleştirilebilir |
| Frekans sürücüsü | 45# çelik |
| Tüp | 20 # çelik |
| Ürün Adı | itme çekme hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik silindir, çiftlik tarım silindiri |
| Başvuru | Ekim Makinası, Tarım Makinaları |
| Montaj Arayüzü | Muylu Dağı, Clevis Dağı veya Diğer |
| Yüzey işleme | Krom kaplama |
| Ürün adı | Ekskavatör Hidrolik Silindirleri |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Çift Etkili Pistonlu Silindir, Kaynaklı Gövde Silindiri |
| Başvuru | Çiftlik Hidrolik Silindirleri |
| Malzeme | 45#/Özel |
| Renk | Siyah/Sarı/Mavi/Özel |
| Ürün adı | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Yekeler Hidrolik Silindirler、tırmıklar Hidrolik Silindirler |
| Başvuru | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
| Malzeme | 45#/Özel |
| Renk | Siyah/Sarı/Kırmızı/Mavi/Özel |
| Güç | Hidrolik |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Ütü |
| Standart | Standart, Diğer |
| Yapı | Piston silindiri |
| Maksimum inme | 1260mm |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |