| Productnaam | Meertraps telescopische hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Typen hydraulische cilinders, hydraulische cilinder voor graafmachines |
| Sollicitatie | Bouwmachines Voertuigen Hydraulische cilinders |
| Fase | aangepast |
| Kleur | aangepast |
| Productnaam | ineenschuivende hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Cilinder Parker/Hyva hydraulische cilinder |
| Sollicitatie | Bouwmachines / Landbouwmachines / Sanitaire voorzieningen en speciale voertuigen |
| Bore Dia | aangepast |
| Staafdia | aangepast |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydrocilinders, enkel- en dubbelwerkende cilinders, reparatie van hydraulische cilinders |
| reparatie van hydraulische cilinders | 20 mm - 220 mm, aanpasbaar |
| Zuiger | 45# staal |
| Buis | 20# staal |
| Productnaam | balans hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydrauliekcilinder, landbouwcilinder voor landbouwbedrijven |
| Sollicitatie | Plantmachine, landbouwmachines |
| Montage-interface | Tapmontage, gaffelmontage of andere |
| Oppervlaktebehandeling | Chrome plating |
| Productnaam | Graafwerktuig Hydraulic Cylinders |
|---|---|
| Trefwoorden | Dubbelwerkende zuigercilinder, gelaste lichaamscilinder |
| Sollicitatie | Hydraulische cilinders voor landbouwbedrijven |
| Materiaal | 45#/Aangepast |
| Kleur | Zwart/geel/blauw/aangepast |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinders van frezen, hydraulische cilinders van eggen |
| Sollicitatie | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
| Materiaal | 45#/Aangepast |
| Kleur | Zwart/geel/rood/blauw/aangepast |
| Stroom | Hydraulisch |
|---|---|
| Lichaamsmateriaal | Ijzer |
| Standaard | Norm, andere |
| Structuur | Zuigercilinder |
| Maximale slag | 1260 mm |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |