| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny koparki |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder koparki, cylinder wysięgnika, cylinder ramienia |
| Tworzywo | Stal lub inna |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| MOQ | 1 szt |
| Nazwa produktu | Wielostopniowy teleskopowy siłownik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Typy cylindrów hydraulicznych, Cylindry hydrauliczne koparek |
| Aplikacja | Cylindry hydrauliczne do pojazdów budowlanych |
| Scena | Zwyczaj |
| Kolor | Zwyczaj |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Nazwa produktu | Wielostopniowy siłownik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Mocowanie cylindrów hydraulicznych, elementów cylindrów hydraulicznych |
| Aplikacja | Wywrotka, maszyny rolnicze |
| Scena | Możliwość dostosowania |
| Tworzywo | Q345B, 45# |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| MOQ | 1 ZESTAW |
| Struktura | Typ tłokowy/tłokowy/teleskopowy |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Mały cylinder hydrauliczny, siłownik hydrauliczny |
| Tworzywo | 20 stali |
| Interfejs montażowy | Mocowanie czopowe lub inne |
| Ciśnienie robocze | 16-25 MPa |
| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny, siłownik hydrauliczny |
| Tworzywo | Stal nierdzewna lub inny materiał podporowy |
| Typ połączenia portu | Połączenie tulejkowe lub inne |
| Udar | 100 mm - 500 mm lub niestandardowe |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Precyzyjne cylindry hydrauliczne, siłowniki hydrauliczne rolnicze |
| Tworzywo | Stal |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze |
| Średnica otworu | 10-80 mm lub niestandardowe |
| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | siłowniki hydrauliczne, cylindry jednostronnego i dwustronnego działania, naprawa cylindrów hydrauli |
| Pierścień uszczelniający | znana chińska marka lub marka międzynarodowa |
| Podstawa cylindra | 20# stal |
| tłoczysko | Stal chromowana 45# |
| Nazwa produktu | Cylindry hydrauliczne do koparek |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder tłokowy dwustronnego działania, Cylinder ze spawanym korpusem |
| Aplikacja | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
| Tworzywo | 45 #/Niestandardowe |
| Kolor | Czarny/żółty/niebieski/niestandardowy |