| Productnaam | Graafmachine hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Graafmachinecilinder, giekcilinder, armcilinder |
| Materiaal | van staal of van andere stoffen |
| Garantie | 12 maanden |
| MOQ | 1 st |
| Productnaam | Meertraps telescopische hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Typen hydraulische cilinders, hydraulische cilinder voor graafmachines |
| Sollicitatie | Bouwmachines Voertuigen Hydraulische cilinders |
| Fase | aangepast |
| Kleur | aangepast |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Productnaam | Meertraps hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinders bevestigen, hydraulische cilindercomponenten |
| Sollicitatie | Kipper, landbouwmachines |
| Fase | Aanpasbaar |
| Materiaal | Q345B、45# |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| MOQ | 1 INSTELLEN |
| Structuur | Zuiger/plunjer/telescopisch type |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kleine hydraulische cilinder, hydraulische ramcilinder |
| Materiaal | 20 staal |
| Montage-interface | Tapmontage of anders |
| Werkdruk | 16-25Mpa |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische cilinderram, hydraulische hefcilinder |
| Materiaal | Roestvrij staal of ander materiaal |
| Type poortverbinding | Verbinding met ferrule of anders |
| Hartinfarct | 100 mm - 500 mm, of op maat |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Precisie hydraulische cilinders, hydraulische landbouwcilinder |
| Materiaal | Staal |
| Sollicitatie | Landbouwmachines |
| Boringdiameter | 10-80 mm of aangepast |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydrocilinders, enkel- en dubbelwerkende cilinders, reparatie van hydraulische cilinders |
| Zegelring | beroemd Chinees merk of internationaal merk |
| De basis van de cilinder | 20# staal |
| Zuigerstang | verchroomd 45# staal |
| Productnaam | Graafwerktuig Hydraulic Cylinders |
|---|---|
| Trefwoorden | Dubbelwerkende zuigercilinder, gelaste lichaamscilinder |
| Sollicitatie | Hydraulische cilinders voor landbouwbedrijven |
| Materiaal | 45#/Aangepast |
| Kleur | Zwart/geel/blauw/aangepast |