| Productnaam | Hydraulische cilinderrammen |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische ramcilinder, hydraulische cilinder voor vorkheftrucks |
| Materiaal | Staal met hoge dichtheid |
| Oppervlaktebehandeling | Elektroforetische deklaag |
| Werkmodus | Dubbelwerkend of telescoop |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Trekkercilinder, Kubota-cilinder |
| Materiaal | Hoogwaardig staal |
| Sollicitatie | Tractoren op wielen, landbouwmachines |
| Buitendiameter | 50-200 mm of aangepast |
| Stroom | Hydraulisch |
|---|---|
| Lichaamsmateriaal | Ijzer |
| Standaard | Norm, andere |
| Structuur | Zuigercilinder |
| Maximale slag | 1260 mm |
| Productnaam | Meertraps telescopische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Trefwoorden | Houten kloofcilinder, meertraps telescopische hydraulische cilinders voor landbouwmachines |
| Slaglengte | 5cm-1000oomm,aangepast |
| Cilinderdiameter | 40 mm-380 mm, aangepast |
| Het werkpers | 7/14/16/21/31,5 MPa 37,5/63 MPa, enz. |
| Productnaam | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinders van frezen, hydraulische cilinders van eggen |
| Sollicitatie | Hydraulische cilinders voor de landbouw |
| Materiaal | 45#/Aangepast |
| Kleur | Zwart/geel/rood/blauw/aangepast |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Garantie | 1 jaar |
| After-sales service verleend | 24 uur online service |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| MOQ | 1 set |
| Structuur | Zuiger/plunjer/telescopisch type |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| MOQ | 1 set |
| Structuur | Zuiger/plunjer/telescopisch type |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Enkel- en dubbelwerkende cilinders, landbouwcilinders voor landbouwbedrijven |
| Sollicitatie | Tractor of andere landbouwmachines |
| Montage-interface | Tapmontage of anders |
| Oppervlaktebehandeling | Chrome plating |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |