| Όνομα προϊόντος | Κριοί υδραυλικών κυλίνδρων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Hydraulic Ram Cylinder, Forklift Hydraulic Cylinder |
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής πυκνότητας |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ηλεκτροφορητικό επίστρωμα |
| Λειτουργία λειτουργίας | Διπλής δράσης ή τηλεσκόπιο |
| Όνομα προϊόντος | γεωργικός υδραυλικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κύλινδρος τρακτέρ, κύλινδρος Kubota |
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής αντοχής |
| Εφαρμογή | Τροχοφόροι Τρακτέρ, Γεωργικά Μηχανήματα |
| Εξωτερική διάμετρος | 50-200mm ή Custom |
| Εξουσία | Υδραυλικός |
|---|---|
| Υλικό σώματος | Σίδερο |
| Πρότυπο | Πρότυπα, άλλο |
| Δομή | Κύλινδρος εμβόλου |
| Μέγιστο εγκεφαλικό επεισόδιο | 1260mm |
| Όνομα προϊόντος | Αγροτικοί Τηλεσκοπικοί κύλινδροι πολλαπλών σταδίων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Κύλινδρος διαχωριστή ξύλου, Τηλεσκοπικοί υδραυλικοί κύλινδροι πολλαπλών σταδίων αγροτικού εξοπλισμού |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου | 5cm-1000oomm, Custom |
| Διάμετρος κύλινδρου | 40mm-380mm, Custom |
| Τύπος εργασίας | 7/14/16/21/31,5MPa 37,5/63MPa, κ.λπ. |
| Όνομα προϊόντος | Γεωργικοί Υδραυλικοί Κύλινδροι |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Tillers Hydraulic Cylinders、harrows Hydraulic Cylinders |
| Εφαρμογή | Αγροϋδραυλικοί κύλινδροι |
| Υλικό | 45#/Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρο/Κίτρινο/Κόκκινο/Μπλε/Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος |
| Λειτουργία | Πετρέλαιο εγχύσεων |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | 24 ώρες ηλεκτρονική υπηρεσία |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος |
| Λειτουργία | Πετρέλαιο εγχύσεων |
| MOQ | 1 σετ |
| Δομή | Έμβολο/Έμβολο/Τηλεσκοπικό Τύπο |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος |
| Λειτουργία | Πετρέλαιο εγχύσεων |
| MOQ | 1 σετ |
| Δομή | Έμβολο/Έμβολο/Τηλεσκοπικό Τύπο |
| Όνομα προϊόντος | γεωργικός υδραυλικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κύλινδροι μονής και διπλής δράσης, αγροτικός κύλινδρος |
| Εφαρμογή | Τρακτέρ ή Άλλα Γεωργικά Μηχανήματα |
| Διασύνδεση στερέωσης | Βάση Trunnion ή Άλλο |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Επιμετάλλωση |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |