| Nazwa produktu | Siłowniki hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny, siłownik hydrauliczny wózka widłowego |
| Tworzywo | Stal o dużej gęstości |
| Obróbka powierzchni | Powłoka elektroforetyczna |
| Tryb pracy | Podwójne działanie lub teleskop |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder ciągnika, cylinder Kuboty |
| Tworzywo | Stal o wysokiej wytrzymałości |
| Aplikacja | Ciągniki kołowe, maszyny rolnicze |
| Średnica zewnętrzna | 50-200 mm lub niestandardowe |
| Moc | Hydrauliczny |
|---|---|
| Materiał korpusu | Żelazo |
| Standard | standardowe, inne |
| Struktura | Cylinder tłokowy |
| Maksymalny udar | 1260 mm |
| Nazwa produktu | Rolnicze wielostopniowe cylindry teleskopowe |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder rozłupujący drewno, sprzęt rolniczy Wielostopniowe teleskopowe cylindry hydrauliczne |
| Długość udaru | 5 cm-1000oomm, niestandardowe |
| Średnica cylindra | 40 mm-380 mm, niestandardowe |
| Prasa robocza | 7/14/16/21/31,5 MPa 37,5/63 MPa itp. |
| Nazwa produktu | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylindry hydrauliczne glebogryzarki, brony Cylindry hydrauliczne |
| Aplikacja | Rolnicze cylindry hydrauliczne |
| Tworzywo | 45 #/Niestandardowe |
| Kolor | Czarny/żółty/czerwony/niebieski/niestandardowy |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | 24 godziny usługi online |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| MOQ | 1 zestaw |
| Struktura | Typ tłokowy/tłokowy/teleskopowy |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| MOQ | 1 zestaw |
| Struktura | Typ tłokowy/tłokowy/teleskopowy |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylindry jednostronnego i podwójnego działania, cylindry rolnicze |
| Aplikacja | Ciągnik lub inna maszyna rolnicza |
| Interfejs montażowy | Mocowanie czopowe lub inne |
| Obróbka powierzchni | Chromowane poszycie |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |