| Ürün Adı | Hidrolik Silindir Ramları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Ram Silindiri, Forklift Hidrolik Silindiri |
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu Çelik |
| Yüzey işleme | Elektroforetik Kaplama |
| Çalışma modu | Çift Etkili veya Teleskop |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Traktör Silindiri, Kubota Silindiri |
| Malzeme | Yüksek mukavemetli çelik |
| Başvuru | Tekerlekli Traktörler, Tarım Makinaları |
| Dış çap | 50-200mm veya Özel |
| Güç | Hidrolik |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Ütü |
| Standart | Standart, Diğer |
| Yapı | Piston silindiri |
| Maksimum inme | 1260mm |
| Ürün Adı | Tarımsal Çok Kademeli Teleskopik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Ahşap Ayırıcı Silindir 、 Tarım Ekipmanları Çok Kademeli Teleskopik Hidrolik Silindirler |
| İnme uzunluğu | 5cm-1000oomm, Özel |
| Silindir çapı | 40mm-380mm, Özel |
| iş basın | 7/14/16/21/31,5MPa 37,5/63MPa, vb. |
| Ürün adı | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Yekeler Hidrolik Silindirler、tırmıklar Hidrolik Silindirler |
| Başvuru | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
| Malzeme | 45#/Özel |
| Renk | Siyah/Sarı/Kırmızı/Mavi/Özel |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Garanti | 1 Yıl |
| Satış sonrası servis sağlandı | 24 saat çevrimiçi hizmet |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün adı | Hidrolik Silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Adedi | 1 takım |
| Yapı | Pistonlu/Pistonlu/Teleskopik Tip |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün adı | Hidrolik Silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Adedi | 1 takım |
| Yapı | Pistonlu/Pistonlu/Teleskopik Tip |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Tek ve Çift Etkili Silindirler, Çiftlik Tarım Silindiri |
| Başvuru | Traktör veya Diğer Tarım Makineleri |
| Montaj Arayüzü | Muylu Montajı veya Diğer |
| Yüzey işleme | Krom kaplama |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |