| Ürün adı | Ekskavatör Hidrolik Silindiri |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Ekskavatör Silindiri, Bom Silindiri, Kol Silindiri |
| Malzeme | Çelik veya diğer |
| Garanti | 12 ay |
| Adedi | 1 adet |
| Ürün Adı | Çok Kademeli Teleskopik Hidrolik Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Silindir Çeşitleri, Ekskavatör Hidrolik Silindiri |
| Başvuru | İnşaat Makinaları Araçlar Hidrolik Silindirler |
| Sahne | Gelenek |
| Renk | Gelenek |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Ürün Adı | Çok Kademeli Hidrolik Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Silindirlerin Sabitlenmesi、Hidrolik Silindir Bileşenleri |
| Başvuru | Damperli Kamyon、Tarım Makineleri |
| Sahne | Özelleştirilebilir |
| Malzeme | Q345B, 45# |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Adedi | 1 TAKIM |
| Yapı | Pistonlu/Pistonlu/Teleskopik Tip |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Küçük Hidrolik Silindir, Hidrolik Ram Silindiri |
| Malzeme | 20 çelik |
| Montaj Arayüzü | Muylu Montajı veya Diğer |
| Çalışma Basıncı | 16-25Mpa |
| Ürün Adı | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Silindir Ramı, Hidrolik Kaldırma Silindiri |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik veya Diğer Destek Malzemesi |
| Bağlantı Noktası Bağlantı Türü | Yüksük Bağlantısı veya Diğer |
| Felç | 100mm - 500mm veya Özel |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hassas Hidrolik Silindirler, Çiftlik Hidrolik Silindiri |
| Malzeme | Çelik |
| Başvuru | Tarım Makineleri |
| Delik Çapı | 10- 80mm veya Özel |
| Ürün adı | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidro silindirler, tek ve çift etkili silindirler, hidrolik silindir tamiri |
| Mühür yüzüğü | ünlü Çin markası veya uluslararası marka |
| Silindir tabanı | 20 # çelik |
| Piston kolu | krom kaplama45# çelik |
| Ürün adı | Ekskavatör Hidrolik Silindirleri |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Çift Etkili Pistonlu Silindir, Kaynaklı Gövde Silindiri |
| Başvuru | Çiftlik Hidrolik Silindirleri |
| Malzeme | 45#/Özel |
| Renk | Siyah/Sarı/Mavi/Özel |