| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Tworzywo | Stal lub inna |
|---|---|
| Długość udaru | 150–2500 mm lub niestandardowe |
| Typ mocowania | Czop, kolczyk, kołnierz lub inny |
| Typ cylindra | Cylinder teleskopowy |
| Średnica cylindra | 150-220 mm lub niestandardowe |
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny wywrotki |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny podnoszenia/cylinder hydrauliczny układu kierowniczego |
| Długość udaru | 5 cm-100 000 mm, niestandardowe |
| Średnica cylindra | 40 mm-380 mm, niestandardowe |
| Prasa robocza | 18 MPa ~ 22 MPa |
| Nazwa produktu | Cylinder teleskopowy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Regeneracja siłownika hydraulicznego, siłownika hydraulicznego |
| Aplikacja | Platforma rozładunkowa |
| Kolor | Zwyczaj |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Nazwa produktu | Teleskopowy siłownik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder hydrauliczny Parker/Hyva |
| Aplikacja | Maszyny budowlane / Maszyny rolnicze / Urządzenia sanitarne i pojazdy specjalne |
| Bore Dia | Zwyczaj |
| Dia | Zwyczaj |
| Nazwa produktu | Siłownik hydrauliczny wielostopniowy o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Podnośnik siłownika hydraulicznego, Cylinder podnoszenia |
| Aplikacja | Mechaniczny siłownik hydrauliczny do pojazdów ciężkich |
| Scena | Zwyczaj |
| Typ mocowania | Kolczyk, kołnierz, stopka, czop, konfigurowalny |
| Nazwa produktu | Cylinder wielostopniowy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny siłownik podnoszenia, Cylinder łuparki do drewna |
| Bore Dia | Zwyczaj |
| Dia | Zwyczaj |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa tłokowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Osiowa pompa tłokowa Bosch Rexroth, promieniowa pompa tłokowa Hawe |
| Używać | Zespolony wózek do zrzucania odpadów |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kolor | Żółty / Możliwość dostosowania |
| Nazwa produktu | Wielostopniowy teleskopowy siłownik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Typy cylindrów hydraulicznych, Cylindry hydrauliczne koparek |
| Aplikacja | Cylindry hydrauliczne do pojazdów budowlanych |
| Scena | Zwyczaj |
| Kolor | Zwyczaj |
| Nazwa produktu | Rolnicze wielostopniowe cylindry teleskopowe |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder rozłupujący drewno, sprzęt rolniczy Wielostopniowe teleskopowe cylindry hydrauliczne |
| Długość udaru | 5 cm-1000oomm, niestandardowe |
| Średnica cylindra | 40 mm-380 mm, niestandardowe |
| Prasa robocza | 7/14/16/21/31,5 MPa 37,5/63 MPa itp. |