| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Υλικό | Χάλυβα ή άλλα |
|---|---|
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου | 150–2500 mm ή προσαρμοσμένο |
| Τύπος τοποθέτησης | Σκουλαρίκι, Σκουλαρίκι, Φλάντζα ή άλλο |
| Τύπος κυλίνδρου | Τηλεσκοπικός κύλινδρος |
| Διάμετρος κύλινδρου | 150-220mm ή Custom |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος ανατρεπόμενων φορτηγών |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλικός κύλινδρος ανύψωσης/υδραυλικός κύλινδρος διεύθυνσης |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου | 5cm-100000mm, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρος κύλινδρου | 40mm-380mm, Custom |
| Τύπος εργασίας | 18MPa~22MPa |
| Όνομα προϊόντος | Τηλεσκοπικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Ανακατασκευή υδραυλικού κυλίνδρου, υδραυλικού κυλίνδρου εμβόλου |
| Εφαρμογή | Πλατφόρμα εκφόρτωσης |
| Χρώμα | έθιμο |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Όνομα προϊόντος | συμπτύσσοντας υδραυλικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Κύλινδρος Parker/Υδραυλικός κύλινδρος Hyva |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα κατασκευών / Γεωργικά μηχανήματα / Υγειονομικά και ειδικά οχήματα |
| Μπόρε Ντία | έθιμο |
| Ράβδος | έθιμο |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος πολλαπλών σταδίων βαρέως τύπου |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλικός γρύλος κυλίνδρου, κύλινδρος ανύψωσης |
| Εφαρμογή | Μηχανικός Υδραυλικός Κύλινδρος Βαρέων Οχημάτων |
| Στάδιο | έθιμο |
| Τύπος τοποθέτησης | Σκουλαρίκι, Φλάντζα, Κλέβις. Πόδι, Σκουλαρίκι, Προσαρμόσιμο |
| Όνομα προϊόντος | Κύλινδρος πολλαπλών σταδίων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλικός κύλινδρος ανύψωσης, κύλινδρος διαχωριστή κορμών |
| Μπόρε Ντία | έθιμο |
| Ράβδος | έθιμο |
| Εφαρμογή | Γεωργικά μηχανήματα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική Εμβολοφόρο Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | αντλία αξονικού εμβόλου bosch rexroth, αντλία ακτινικού εμβόλου hawe |
| Χρήση | Συνδεδεμένο φορτηγό απορριμμάτων |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Χρώμα | Κίτρινο / Προσαρμόσιμο |
| Όνομα προϊόντος | Τηλεσκοπικός Υδραυλικός κύλινδρος πολλαπλών σταδίων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Τύποι υδραυλικών κυλίνδρων、Υδραυλικός κύλινδρος εκσκαφέων |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα Δομικών Οχημάτων Υδραυλικοί Κύλινδροι |
| Στάδιο | έθιμο |
| Χρώμα | έθιμο |
| Όνομα προϊόντος | Αγροτικοί Τηλεσκοπικοί κύλινδροι πολλαπλών σταδίων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Κύλινδρος διαχωριστή ξύλου, Τηλεσκοπικοί υδραυλικοί κύλινδροι πολλαπλών σταδίων αγροτικού εξοπλισμού |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου | 5cm-1000oomm, Custom |
| Διάμετρος κύλινδρου | 40mm-380mm, Custom |
| Τύπος εργασίας | 7/14/16/21/31,5MPa 37,5/63MPa, κ.λπ. |