| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Malzeme | Çelik veya diğer |
|---|---|
| İnme uzunluğu | 150–2500 mm veya özel |
| Montaj Tipi | Muylu, Küpe, Flanş veya diğer |
| Silindir Tipi | Teleskopik silindir |
| Silindir çapı | 150-220mm veya Özel |
| Ürün adı | Damperli Kamyonlar Hidrolik Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Kaldırma Hidrolik Silindiri/Direksiyon Hidrolik Silindiri |
| İnme uzunluğu | 5cm-100000mm, Özel |
| Silindir çapı | 40mm-380mm, Özel |
| iş basın | 18MPa~22MPa |
| Ürün Adı | Teleskopik silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Silindirin Yeniden İnşası、Hidrolik Ram Silindiri |
| Başvuru | İndirim platformu |
| Renk | Gelenek |
| Garanti | 12 Ay |
| Ürün Adı | Teleskopik Hidrolik Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Silindir Parker/Hyva Hidrolik Silindir |
| Başvuru | İnşaat makineleri / Tarım makineleri / Temizlik ve özel araçlar |
| Bore Dia | Gelenek |
| Çubuk çapı | Gelenek |
| Ürün Adı | Ağır Hizmet Çok Kademeli Hidrolik Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Silindir Krikosu, Kaldırma Silindiri |
| Başvuru | Ağır Vasıta Mekanik Hidrolik Silindir |
| Sahne | Gelenek |
| Montaj Tipi | Küpe, Flanş, Çatal Ayak, Muylu, Özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Çok Kademeli Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Kaldırma Silindiri, Kütük Ayırıcı Silindir |
| Bore Dia | Gelenek |
| Çubuk çapı | Gelenek |
| Başvuru | Tarım Makineleri |
| Ürün Adı | Hidrolik Pistonlu Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | bosch rexroth eksenel pistonlu pompa, hawe radyal pistonlu pompa |
| Kullanmak | Eklemli Çöp Kamyonu |
| Garanti | 12 Ay |
| Renk | Sarı / Özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Çok Kademeli Teleskopik Hidrolik Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Silindir Çeşitleri, Ekskavatör Hidrolik Silindiri |
| Başvuru | İnşaat Makinaları Araçlar Hidrolik Silindirler |
| Sahne | Gelenek |
| Renk | Gelenek |
| Ürün Adı | Tarımsal Çok Kademeli Teleskopik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Ahşap Ayırıcı Silindir 、 Tarım Ekipmanları Çok Kademeli Teleskopik Hidrolik Silindirler |
| İnme uzunluğu | 5cm-1000oomm, Özel |
| Silindir çapı | 40mm-380mm, Özel |
| iş basın | 7/14/16/21/31,5MPa 37,5/63MPa, vb. |