| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Materiaal | van staal of van andere stoffen |
|---|---|
| Slaglengte | 150–2500 mm of op maat |
| Montagetype | Tap, oorbel, flens of andere |
| Cilindertype | Telescopische cilinder |
| Cilinderdiameter | 150-220 mm of aangepast |
| Productnaam | Dump Trucks Hydraulische Cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinder heffen/hydraulische stuurcilinder |
| Slaglengte | 5 cm-100.000 mm, aangepast |
| Cilinderdiameter | 40 mm-380 mm, aangepast |
| Het werkpers | 18MPa~22MPa |
| Productnaam | Telescopische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinder herbouwen, hydraulische ramcilinder |
| Sollicitatie | Ontladingsplatform |
| Kleur | aangepast |
| Garantie | 12 maanden |
| Productnaam | ineenschuivende hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Cilinder Parker/Hyva hydraulische cilinder |
| Sollicitatie | Bouwmachines / Landbouwmachines / Sanitaire voorzieningen en speciale voertuigen |
| Bore Dia | aangepast |
| Staafdia | aangepast |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerde meertraps hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinderkrik, hefcilinder |
| Sollicitatie | Mechanische hydraulische cilinder voor zware voertuigen |
| Fase | aangepast |
| Montagetype | Oorbel, flens, gaffel, voet, tap, aanpasbaar |
| Productnaam | Meertrapscilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische hefcilinder, cilinder voor houtkloof |
| Bore Dia | aangepast |
| Staafdia | aangepast |
| Sollicitatie | Landbouwmachines |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | bosch rexroth axiale zuigerpomp, hawe radiale zuigerpomp |
| Gebruik | Gelaagd dumptruck |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Geel / Aanpasbaar |
| Productnaam | Meertraps telescopische hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Typen hydraulische cilinders, hydraulische cilinder voor graafmachines |
| Sollicitatie | Bouwmachines Voertuigen Hydraulische cilinders |
| Fase | aangepast |
| Kleur | aangepast |
| Productnaam | Meertraps telescopische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Trefwoorden | Houten kloofcilinder, meertraps telescopische hydraulische cilinders voor landbouwmachines |
| Slaglengte | 5cm-1000oomm,aangepast |
| Cilinderdiameter | 40 mm-380 mm, aangepast |
| Het werkpers | 7/14/16/21/31,5 MPa 37,5/63 MPa, enz. |