| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa z motoreduktorem, pompa zębata z silnikiem |
| Zakres prędkości | 600-2400 obr./min |
| Używać | Ropa i gaz oraz sprzęt wiertniczy |
| Waga | 40 kg |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pilotowa pompa zębata, pilotowa pompa zębata |
| Wydajność wolumetryczna | ≥%92 |
| Waga | 5,6 kg |
| Nominalne przemieszczenie | 16/4,5 ml/obr |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa tłokowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | osiowa pompa tłokowa, pompa tłokowa |
| Przemieszczenie | 40 ec/obr |
| Używać | Maszyny rolnicze |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Nazwa produktu | Silnik tłokowy tarczy sterującej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy stożkowy, silnik tłokowy o zmiennym wydatku |
| Aplikacja | Maszyny morskie, maszyny rolnicze |
| Przemieszczenie | 80 cm³/rev |
| Kołnierz | 4 otwory |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |