| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | γραναζωτή αντλία κινητήρα, γραναζωτή αντλία με κινητήρα |
| Εύρος Ταχύτητας | 600-2400 σ.α.λ |
| Χρήση | Πετρέλαιο και φυσικό αέριο και εξοπλισμός γεωτρήσεων |
| Βάρος | 40 κιλά |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | αντλία πιλοτικού γραναζιού, αντλία πιλοτικού γραναζιού |
| Ογκομετρική απόδοση | ≥%92 |
| Βάρος | 5,6 κλ |
| Ονομαστική μετατόπιση | 16/4,5 mL/r |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική Εμβολοφόρο Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | αντλία αξονικού εμβόλου, αντλία εμβόλου |
| Εκτόπισμα | 40 ec/rev |
| Χρήση | Γεωργικά μηχανήματα |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Όνομα προϊόντος | Εμβολοφόρος κινητήρας Swashplate |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κινητήρας κωνικού εμβόλου, κινητήρας εμβόλου μεταβλητού κυβισμού |
| Εφαρμογή | Ναυτιλιακά Μηχανήματα, Αγροτικά Μηχανήματα |
| Εκτόπισμα | 80 cm3/επαναστροφή |
| Φλάντζα | 4 τρύπες |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |