| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κινητήρας μετάδοσης, εξωτερική γραναζωτή αντλία |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμόσιμο |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλικές αντλίες γραναζιών από χυτοσίδηρο/Υδραυλική αντλία τρακτέρ |
| Αγορά | Ανταλλακτική υδραυλική αντλία γραναζιού John Deere Aftermarket |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Προσαρμογή | ΝΑΙ/ΚΑΕ |
| Όνομα προϊόντος | Εμπορική υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | γραναζωτή αντλία parker d series, γραναζωτή αντλία αλουμινίου parker |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Προσαρμογή | Ναί |
| Ονομαστική μετατόπιση (ml/r)) | 32 |
| Όνομα προϊόντος | αντλία εργαλείων χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Τύποι αντλιών γραναζιών, επιλογή αντλίας γραναζιών |
| Χρώμα | μπλε |
| Ονομαστική πίεση | 23Mpa |
| Τύπος | εξωτερική αντλία εργαλείων |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | γραναζωτή αντλία τρακτέρ, αντλίες υδραυλικών γραναζιών από χυτοσίδηρο, γραναζωτή αντλία σταθερής εξό |
| Περίοδος Εγγύησης | 12 μήνες |
| Σειρά μετατοπίσεων | 33,58 ml/r-201,5 ml/r |
| Μέγιστη ονομαστική πίεση | φραγμός 207 |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Αντλία γραναζιών από χυτοσίδηρο, εξωτερική γραναζωτή αντλία |
| Τύπος | εξωτερική αντλία εργαλείων |
| Εφαρμογή | Μηχανικά Οχήματα, Γεωργικά Μηχανήματα |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |