| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | reductiemotor, externe tandwielpomp |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Materiaal | Gietijzer |
| Kleur | Zwart, klantgericht |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Gietijzeren hydraulische tandwielpompen / hydraulische tandwielpomp voor tractoren |
| Markt | John Deere hydraulische vervangende aftermarket-tandwielpomp |
| Kleur | Aanpasbaar |
| aanpassen | JA/OEM |
| Productnaam | Commerciële hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Parker D-serie tandwielpomp, Parker aluminium tandwielpomp |
| Kleur | Zwart |
| aanpassen | Ja |
| Nominale verplaatsing (ml/r)) | 32 |
| Productnaam | de pomp van het gietijzertoestel |
|---|---|
| Trefwoorden | soorten tandwielpompen, selectie van tandwielpompen |
| Kleur | blauw |
| Nominale druk | 23Mpa |
| Type | externe toestelpomp |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Tandwielpomp voor tractoren, hydraulische tandwielpompen van gietijzer, tandwielpomp met stabiele ui |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Verplaatsingswaaier | 33,58 ml/omw. - 201,5 ml/omw |
| Maximale nominale druk | 207 bar |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gietijzeren tandwielpomp, externe tandwielpomp |
| Type | externe toestelpomp |
| Sollicitatie | Technische voertuigen, landbouwmachines |
| Materiaal | Gietijzer |