| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | tandwielmotorpomp, tandwielpomp met motor |
| Snelheidsbereik | 600-2400 tpm |
| Gebruik | Olie en gas en boorapparatuur |
| Gewicht | 40 kg |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | piloottandwielpomp, piloottandwielpomp |
| Volumetrische efficiëntie | ≥%92 |
| Gewicht | 5,6 kg |
| Nominale verplaatsing | 16/4,5 ml/r |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | axiale zuigerpomp, zuigerpomp |
| Verplaatsing | 40 ec/omw |
| Gebruik | Landbouwmachines |
| Materiaal | Gietijzer |
| Productnaam | Tuimelschijfzuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Conische zuigermotor, zuigermotor met variabele cilinderinhoud |
| Sollicitatie | Maritieme machines, landbouwmachines |
| Verplaatsing | 80 cm3/omwenteling |
| Flens | 4 holes |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |