| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Steekproef | beschikbaar |
| Specificatie | 150*30*30cm |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | zuigerpomp te koop, zuigerpomp nachi |
| Hoogte | 12,10 inch |
| Lengte | 9,36 inch |
| Gebruik | Middelgrote en grote hydraulische rupsgraafmachines |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | extra zuigerpomp, hydraulische stuurpomp |
| Gewicht | 3.1 kg |
| Gebruik | Graafmachine |
| Kleur | Zilver |
| Productnaam | delen voor axiale zuigerpompen |
|---|---|
| Trefwoorden | Reserveonderdelen voor axiale zuigerpomp, vervangingsonderdelen voor hydraulische pompen |
| Waranty | 6-12 maanden |
| Verpakking Details | karton |
| Sollicitatie | Zwaar mobiel materieel |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische stuurpomp, extra stuurpomp |
| Optimale snelheid | 1500-2500 tpm |
| Kleur | Zilver |
| MOQ | 1 |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Het Blok van de hydraulische Pompcilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Aftermarket hydraulische pomponderdelen, Danfoss-zuigerpompreserveonderdelen |
| Waranty | 6-12 maanden |
| Materiaal | Ijzer |
| Stroom | Stroom |
| Productnaam | externe toestelpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Rexroth/kawasaki/vivoil tandwielpomp hydraulische pompen, tandwielpompreparatie |
| Materiaal | Aluminium |
| Rotatierichting | CCW |
| Uiterlijk Kleur | Zwart |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | tandwielmotorpomp, tandwielpomp met motor |
| Snelheidsbereik | 600-2400 tpm |
| Gebruik | Olie en gas en boorapparatuur |
| Gewicht | 40 kg |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | piloottandwielpomp, piloottandwielpomp |
| Volumetrische efficiëntie | ≥%92 |
| Gewicht | 5,6 kg |
| Nominale verplaatsing | 16/4,5 ml/r |