| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa tłokowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | sprzedam pompę tłokową, pompę tłokową nachi |
| Wysokość | 12,10 cala |
| Długość | 9,36 cala |
| Używać | Średnie i duże koparki hydrauliczne gąsienicowe |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pomocnicza pompa tłokowa, hydrauliczna pompa pilotowa |
| Waga | 3,1 kg |
| Używać | Koparka |
| Kolor | Srebrny |
| Nazwa produktu | części pomp tłokowych ośnych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp tłokowych osiowych, części zamienne do pomp hydraulicznych |
| Waranty | 6-12 miesięcy |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Aplikacja | Ciężki sprzęt mobilny |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczna pompa pilotowa, pomocnicza pompa pilotowa |
| Optymalna prędkość | 1500-2500 obr./min |
| Kolor | Srebrny |
| MOQ | 1 |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Blok cylindrów pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, części zamienne do pomp tłokowych Danfoss |
| Waranty | 6-12 miesięcy |
| Tworzywo | Żelazo |
| Moc | Moc |
| Nazwa produktu | pompa biegów zewnętrznych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompy hydrauliczne rexroth/kawasaki/vivoil, naprawa pomp zębatych |
| Tworzywo | Aluminium |
| Kierunek obrotu | CCW |
| Wygląd Kolor | Czarny |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa z motoreduktorem, pompa zębata z silnikiem |
| Zakres prędkości | 600-2400 obr./min |
| Używać | Ropa i gaz oraz sprzęt wiertniczy |
| Waga | 40 kg |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pilotowa pompa zębata, pilotowa pompa zębata |
| Wydajność wolumetryczna | ≥%92 |
| Waga | 5,6 kg |
| Nominalne przemieszczenie | 16/4,5 ml/obr |