| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | motoreduktor, zewnętrzna pompa zębata |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Kolor | Czarny, konfigurowalny |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Żeliwne hydrauliczne pompy zębate/hydrauliczna pompa zębata do ciągnika |
| Rynek | Pompa zębata hydrauliczna John Deere, dostępna na rynku wtórnym |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Dostosuj | TAK/OEM |
| Nazwa produktu | Komercyjna hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pompa zębata Parker serii D, aluminiowa pompa zębata Parker |
| Kolor | Czarny |
| Dostosuj | Tak |
| Nominalna pojemność (ml/r)) | 32 |
| Nazwa produktu | Pompa z odlewem żelaza |
|---|---|
| Słowa kluczowe | typy pomp zębatych, wybór pompy zębatej |
| Kolor | niebieski |
| Ciśnienie znamionowe | 23 MPa |
| Typ | pompa biegów zewnętrznych |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa zębata ciągnika, żeliwne hydrauliczne pompy zębate, stabilna pompa zębata wyjściowa |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Zakres przemieszczenia | 33,58ml/r-201,5 ml/r |
| Maksymalne ciśnienie znamionowe | 207 barów |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Żeliwna pompa zębata, zewnętrzna pompa zębata |
| Typ | pompa biegów zewnętrznych |
| Aplikacja | Pojazdy inżynieryjne, maszyny rolnicze |
| Tworzywo | Lane żelazo |