| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | dişli motor, harici dişli pompa |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Malzeme | Dökme demir |
| Renk | Siyah, özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Dökme Demir Hidrolik Dişli Pompalar/Traktör Hidrolik Dişli Pompası |
| Pazar | John Deere Hidrolik Yedek Satış Sonrası Dişli Pompası |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| özelleştirmek | EVET/OEM |
| Ürün Adı | Ticari Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | parker d serisi dişli pompa, parker alüminyum dişli pompa |
| Renk | Siyah |
| özelleştirmek | Evet |
| Nominal Yer Değiştirme (ml/r)) | 32 |
| Ürün Adı | Atık demir motor pompası |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | dişli pompa tipleri, dişli pompa seçimi |
| Renk | mavi |
| Nominal Basınç | 23Mpa |
| Tip | Dış dişli pompası |
| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Traktör dişli pompası, dökme demir hidrolik dişli pompalar, kararlı çıkış dişli pompası |
| Garanti Süresi | 12 ay |
| Yer değiştirme aralığı | 33,58 ml/r-201,5 ml/r |
| Maksimum nominal basınç | 207 bar |
| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Dökme Demir Dişli Pompa, Dış Dişli Pompa |
| Tip | Dış dişli pompası |
| Başvuru | Mühendislik Araçları, Tarım Makineleri |
| Malzeme | İyi |