| Ürün adı | çift dişli pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | PTO dişli pompa/döner dişli hidrolik dişli yağı pompası |
| Malzeme | İyi |
| Özellikler | Güvenilir/Kullanımı Kolay |
| Uyumlu | Volvo Excavator |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Örnek | Mevcut |
| Şartname | 150*30*30cm |
| Ürün Adı | Hidrolik Pistonlu Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | satılık pistonlu pompa, pistonlu pompa nachi |
| Yükseklik | 12.10 inç |
| Uzunluk | 9,36 inç |
| Kullanmak | Orta ve büyük paletli hidrolik ekskavatörler |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | yardımcı pistonlu pompa, hidrolik pilot pompa |
| Ağırlık | 3.1 kg |
| Kullanmak | Ekskavatör |
| Renk | Gümüş |
| Ürün Adı | Aksyal piston pompasının parçaları |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Eksenel Pistonlu Pompa Yedek Parçaları, Hidrolik Pompa Yedek Parçaları |
| Waranty | 6-12 ay |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Başvuru | Ağır Mobil Ekipmanlar |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pilot Pompa, yardımcı pilot pompa |
| Optimum hız | 1500-2500 dev/dak |
| Renk | Gümüş |
| Adedi | 1 |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Hidrolik Pompa Silindir Bloğu |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Satış Sonrası Hidrolik Pompa Parçaları、Danfoss Pistonlu Pompa Yedekleri |
| Waranty | 6-12 ay |
| Malzeme | Ütü |
| Güç | Güç |
| Ürün Adı | Dış dişli pompası |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | rexroth/kawasaki/vivoil dişli pompa hidrolik pompaları, dişli pompa onarımı |
| Malzeme | Alüminyum |
| Dönüş Yönü | CCW |
| Görünüm Renk | Siyah |