| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny, siłownik hydrauliczny drążka kierowniczego |
| Tworzywo | Stal 45 lub inna |
| Obróbka powierzchni | Chromowane poszycie |
| Tryb pracy | Pojedynczego lub podwójnego działania lub teleskop |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny, siłownik hydrauliczny drążka kierowniczego |
| Tworzywo | Stal |
| Obróbka powierzchni | Chromowanie lub niestandardowe |
| Tryb pracy | Pojedynczego lub podwójnego działania lub teleskop |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Standardowe cylindry hydrauliczne, jednokierunkowy cylinder hydrauliczny |
| Tworzywo | ze stali nierdzewnej lub innych |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze |
| Ciśnienie robocze | 16-30 MPa |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Precyzyjne cylindry hydrauliczne, siłowniki hydrauliczne rolnicze |
| Tworzywo | Stal |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze |
| Średnica otworu | 10-80 mm lub niestandardowe |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder podnoszenia, Cylinder John Deere |
| Tworzywo | Stal o wysokiej wytrzymałości |
| Aplikacja | Buldożery, maszyny rolnicze |
| Gwarancja | 6-12 miesięcy |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder ciągnika, cylinder Kuboty |
| Tworzywo | Stal o wysokiej wytrzymałości |
| Aplikacja | Ciągniki kołowe, maszyny rolnicze |
| Średnica zewnętrzna | 50-200 mm lub niestandardowe |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Kod Hs | 8413602290 |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Komercyjna pompa hydrauliczna/parker PGP |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze |
| Próbka | Tak |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata zewnętrzna |
|---|---|
| Słowa kluczowe | koncentryczna hydrauliczna pompa zębata, przemysłowa pompa zębata |
| Tworzywo | Aluminium |
| Ciśnienie | 20-25MPA |
| Próbka | Tak |