| Nazwa produktu | Części do hydraulicznej pompy tłokowej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Wymienne części pomp, części do regeneracji pomp |
| Waranty | 6-12 miesięcy |
| Inna nazwa | Zestaw naprawy pompy |
| Aplikacja | Naprawa hydraulicznych pomp tłokowych |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Przybory | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Żeliwna pompa zębata, zewnętrzna pompa zębata |
| Typ | pompa biegów zewnętrznych |
| Aplikacja | Pojazdy inżynieryjne, maszyny rolnicze |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Nazwa produktu | pompa biegów zewnętrznych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompy hydrauliczne rexroth/kawasaki/vivoil, naprawa pomp zębatych |
| Tworzywo | Aluminium |
| Kierunek obrotu | CCW |
| Wygląd Kolor | Czarny |
| Nazwa produktu | Zestaw naprawczy pompy zębatej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | tandemowa pompa zębata Parkera, wymiana pompy zębatej |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Kolor | Czarny |
| Zgodny | TAK/100% |
| Nazwa produktu | Zestaw części głównej pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zestaw naprawczy głównej pompy tłokowej hydraulicznej, oryginalne części zamienne do pompy tłokowej |
| Waranty | 12 miesięcy |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Aplikacja | Części głównej pompy koparki |