| Όνομα προϊόντος | Τμήματα υδραυλικών αντλιών με έμβολο |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Εναλλάξιμα εξαρτήματα αντλίας, εξαρτήματα ανακατασκευής αντλιών |
| Πρακομμένος | 6-12 μηνών |
| Άλλο όνομα | Κιτ επισκευής αντλίας |
| Εφαρμογή | Επισκευή υδραυλικής εμβόλου αντλίας |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Υλικά | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Αντλία γραναζιών από χυτοσίδηρο, εξωτερική γραναζωτή αντλία |
| Τύπος | εξωτερική αντλία εργαλείων |
| Εφαρμογή | Μηχανικά Οχήματα, Γεωργικά Μηχανήματα |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Όνομα προϊόντος | εξωτερική αντλία εργαλείων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | υδραυλικές αντλίες γραναζωτή αντλία rexroth/kawasaki/vivoil, επισκευή αντλίας γραναζιών |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Κατεύθυνση Περιστροφής | CCW |
| Χρώμα εμφάνισης | Μαύρος |
| Όνομα προϊόντος | Κιτ επισκευής αντλίας γραναζιών |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | αντλία γραναζιού parker tandem, αντικατάσταση αντλίας γραναζιών |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Σύμφωνος | ΝΑΙ/100% |
| Όνομα προϊόντος | Κιτ ανταλλακτικών υδραυλικής κύριας αντλίας |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Κιτ επισκευής κύριας αντλίας υδραυλικού εμβόλου, γνήσια ανταλλακτικά υδραυλικής εμβόλου αντλίας |
| Πρακομμένος | 12 Μήνες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Εφαρμογή | Μέρη κύριας αντλίας εκσκαφέα |