| Όνομα προϊόντος | γεωργικός υδραυλικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κύλινδρος κριαριού, υδραυλικός κύλινδρος δεσίματος |
| Υλικό | 45 χάλυβας ή Άλλο |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Επιμετάλλωση |
| Λειτουργία λειτουργίας | Μονής ή Διπλής Δράσης ή Τηλεσκόπιο |
| Όνομα προϊόντος | γεωργικός υδραυλικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κύλινδρος κριαριού, υδραυλικός κύλινδρος δεσίματος |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Επιχρωμίωση ή Προσαρμογή |
| Λειτουργία λειτουργίας | Μονής ή Διπλής Δράσης ή Τηλεσκόπιο |
| Όνομα προϊόντος | γεωργικός υδραυλικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Τυπικοί υδραυλικοί κύλινδροι, μονόδρομος υδραυλικός κύλινδρος |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα ή άλλο |
| Εφαρμογή | Γεωργικά μηχανήματα |
| Πίεση εργασίας | 16-30Mpa |
| Όνομα προϊόντος | γεωργικός υδραυλικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικοί κύλινδροι ακριβείας, υδραυλικός κύλινδρος αγροκτήματος |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Εφαρμογή | Γεωργικά μηχανήματα |
| Διάμετρος οπής | 10- 80mm ή Custom |
| Όνομα προϊόντος | γεωργικός υδραυλικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κύλινδρος ανύψωσης, κύλινδρος John Deere |
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής αντοχής |
| Εφαρμογή | Μπουλντόζες, Γεωργικά Μηχανήματα |
| Εγγύηση | 6-12 μηνών |
| Όνομα προϊόντος | γεωργικός υδραυλικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κύλινδρος τρακτέρ, κύλινδρος Kubota |
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής αντοχής |
| Εφαρμογή | Τροχοφόροι Τρακτέρ, Γεωργικά Μηχανήματα |
| Εξωτερική διάμετρος | 50-200mm ή Custom |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Κωδικός Hs | 8413602290 |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλική αντλία/παρκέρ επαγγελματικό PGP |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Εφαρμογή | γεωργικά μηχανήματα |
| Δείγμα | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική εξωτερική αντλία ταχυτήτων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | ομόκεντρη υδραυλική αντλία γραναζιών, βιομηχανική γραναζωτή αντλία |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Πίεση | 20-25MPa |
| Δείγμα | Ναί |