| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Ram Silindiri, Rot Hidrolik Silindiri |
| Malzeme | 45 çelik veya Diğer |
| Yüzey işleme | Krom kaplama |
| Çalışma modu | Tek Etkili veya Çift Etkili veya Teleskop |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Ram Silindiri, Rot Hidrolik Silindiri |
| Malzeme | Çelik |
| Yüzey işleme | Krom Kaplama veya Özel |
| Çalışma modu | Tek Etkili veya Çift Etkili veya Teleskop |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Standart Hidrolik Silindirler, Tek Yönlü Hidrolik Silindir |
| Malzeme | paslanmaz çelik veya diğer |
| Başvuru | Tarım Makineleri |
| Çalışma Basıncı | 16-30Mpa |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hassas Hidrolik Silindirler, Çiftlik Hidrolik Silindiri |
| Malzeme | Çelik |
| Başvuru | Tarım Makineleri |
| Delik Çapı | 10- 80mm veya Özel |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Kaldırma Silindiri, John Deere Silindiri |
| Malzeme | Yüksek mukavemetli çelik |
| Başvuru | Buldozerler, Tarım Makineleri |
| Garanti | 6-12 ay |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Traktör Silindiri, Kubota Silindiri |
| Malzeme | Yüksek mukavemetli çelik |
| Başvuru | Tekerlekli Traktörler, Tarım Makinaları |
| Dış çap | 50-200mm veya Özel |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Hs Kodu | 8413602290 |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Ürün Adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Pompa/parker ticari PGP |
| Malzeme | Dökme demir |
| Başvuru | Tarım makinesi |
| Örnek | Evet |
| Ürün Adı | Hidrolik dış dişli pompası |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | eşmerkezli hidrolik dişli pompa, endüstriyel dişli pompa |
| Malzeme | Alüminyum |
| Basınç | 20-25MPA |
| Örnek | Evet |