| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische ramcilinder, hydraulische trekstangcilinder |
| Materiaal | 45 staal of anders |
| Oppervlaktebehandeling | Chrome plating |
| Werkmodus | Enkelwerkend of dubbelwerkend of telescoop |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische ramcilinder, hydraulische trekstangcilinder |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebehandeling | Verchromen of op maat |
| Werkmodus | Enkelwerkend of dubbelwerkend of telescoop |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Standaard hydraulische cilinders, hydraulische cilinder in één richting |
| Materiaal | roestvrij staal of anders |
| Sollicitatie | Landbouwmachines |
| Werkdruk | 16-30 MPa |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Precisie hydraulische cilinders, hydraulische landbouwcilinder |
| Materiaal | Staal |
| Sollicitatie | Landbouwmachines |
| Boringdiameter | 10-80 mm of aangepast |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hefcilinder, John Deere-cilinder |
| Materiaal | Hoogwaardig staal |
| Sollicitatie | Bulldozers, landbouwmachines |
| Garantie | 6-12 maanden |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Trekkercilinder, Kubota-cilinder |
| Materiaal | Hoogwaardig staal |
| Sollicitatie | Tractoren op wielen, landbouwmachines |
| Buitendiameter | 50-200 mm of aangepast |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Hs-code | 8413602290 |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische pomp/parker commerciële PGP |
| Materiaal | Gietijzer |
| Sollicitatie | landbouwmachines |
| Steekproef | Ja |
| Productnaam | Hydraulische externe tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | concentrische hydraulische tandwielpomp, industriële tandwielpomp |
| Materiaal | Aluminium |
| Druk | 20-25MPa |
| Steekproef | Ja |