| Productnaam | Hydraulische Zuigerpomponderdelen |
|---|---|
| Trefwoorden | Verwisselbare pomponderdelen, revisieonderdelen voor pompen |
| Waranty | 6-12 maanden |
| Andere naam | Kits voor het repareren van pompen |
| Sollicitatie | Reparatie van hydraulische zuigerpompen |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Materialen | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gietijzeren tandwielpomp, externe tandwielpomp |
| Type | externe toestelpomp |
| Sollicitatie | Technische voertuigen, landbouwmachines |
| Materiaal | Gietijzer |
| Productnaam | externe toestelpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Rexroth/kawasaki/vivoil tandwielpomp hydraulische pompen, tandwielpompreparatie |
| Materiaal | Aluminium |
| Rotatierichting | CCW |
| Uiterlijk Kleur | Zwart |
| Productnaam | Reparatieset voor tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Parker tandem-tandempomp, vervanging van de tandwielpomp |
| Materiaal | Gietijzer |
| Kleur | Zwart |
| Verenigbaar | JA/100% |
| Productnaam | Onderdelenset hydraulische hoofdpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Reparatieset voor hydraulische zuigerpomp, originele vervangende hydraulische zuigerpomponderdelen |
| Waranty | 12 maanden |
| Verpakking Details | karton |
| Sollicitatie | Deeltjes van de hoofdpomp van de graafmachine |