| Ürün Adı | Hidrolik piston pompasının parçaları |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Değiştirilebilir Pompa Parçaları、Pompa Yeniden Üretim Parçaları |
| Waranty | 6-12 ay |
| Diğer isim | Pompa Tamir Kits |
| Başvuru | Hidrolik Pistonlu Pompa Tamiri |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Malzemeler | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
|---|---|
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
|---|---|
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |
| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Dökme Demir Dişli Pompa, Dış Dişli Pompa |
| Tip | Dış dişli pompası |
| Başvuru | Mühendislik Araçları, Tarım Makineleri |
| Malzeme | İyi |
| Ürün Adı | Dış dişli pompası |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | rexroth/kawasaki/vivoil dişli pompa hidrolik pompaları, dişli pompa onarımı |
| Malzeme | Alüminyum |
| Dönüş Yönü | CCW |
| Görünüm Renk | Siyah |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Tamir Takımı |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | parker tandem dişli pompa, dişli pompanın değiştirilmesi |
| Malzeme | Dökme demir |
| Renk | Siyah |
| Uyumlu | EVET/%100 |
| Ürün Adı | Hidrolik Ana Pompa Parça Kiti |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Ana Hidrolik Pistonlu Pompa Tamir Takımı, Orijinal Yedek Hidrolik Pistonlu Pompa Parçaları |
| Waranty | 12 Ay |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Başvuru | Ekskavatör Ana Pompa Parçaları |