| Nazwa produktu | Silnik tłokowy hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy typu tarczy sterującej, silnik tłokowy o zmiennym wydatku |
| Aplikacja | Maszyny morskie, sprzęt górniczy |
| Przemieszczenie | 28-1000cm³/obr |
| Kołnierz | 4 otwory lub 8 otworów |
| Nazwa produktu | Zintegrowany zawór sterujący pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawór wykrywający obciążenie pompy A11VO |
| Typ | Części zamienne do hydraulicznej pompy tłokowej |
| Kompatybilna pompa | Seria Rexroth A11VO |
| Aplikacja | Maszyny portowe, maszyny budowlane |
| Nazwa produktu | Zawór sterujący serwomechanizmu pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawór sterujący pompy |
| Typ | Części zamienne do hydraulicznej pompy tłokowej |
| Kompatybilna pompa | Rexroth A4VG90/125/180/250 |
| Aplikacja | Maszyny górnicze, układ hydrauliczny pojazdów ciężkich |
| Nazwa produktu | Zintegrowany zawór sterujący pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawór wykrywający obciążenie pompy hydraulicznej |
| Typ | Części zamienne do hydraulicznej pompy tłokowej |
| Kompatybilna pompa | Seria Rexroth A11VO |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze, maszyny górnicze |
| Nazwa produktu | Zintegrowany zawór sterujący pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Proporcjonalny zawór sterujący pompy hydraulicznej |
| Typ | Części zamienne do hydraulicznej pompy tłokowej |
| Kompatybilna pompa | Seria Sauera PV23 |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze, maszyny budowlane |
| Nazwa produktu | Zawór sterujący pompy hydraulicznej |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawór sterujący przepływem pompy hydraulicznej, zawór sterujący pompy hydraulicznej |
| Kompatybilna pompa | Pompy hydrauliczne HAWE |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 80 ℃ |
| Aplikacja | Naprawa Maszyn Budowlanych, Naprawa Pomp Tłokowych |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pomocnicza pompa tłokowa, hydrauliczna pompa pilotowa |
| Waga | 3,1 kg |
| Używać | Koparka |
| Kolor | Srebrny |
| Nazwa produktu | Siłowniki hydrauliczne |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny, cylinder hydrauliczny do zbiorów |
| Kompatybilne modele | Zbiory, ciężarówki rolnicze maszyny |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Obróbka powierzchni | Twarde chromowanie |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pilotowa pompa zębata, pompa pilotowa koparki |
| Używać | Koparka |
| Waga | 2,1 kg |
| Nominalne przemieszczenie | 15 ml/obr |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |