| Productnaam | Hydraulische zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Zuigermotor van het type tuimelschijf, zuigermotor met variabele cilinderinhoud |
| Sollicitatie | Maritieme machines, mijnbouwapparatuur |
| Verplaatsing | 28-1000cm³/omw |
| Flens | 4 gaten of 8 gaten |
| Productnaam | Geïntegreerde hydraulische pompregelklep |
|---|---|
| Sleutelwoorden | A11VO Pomplastafhankelijke klep |
| Type | Vervangende onderdelen voor hydraulische zuigerpomp |
| Compatibele pomp | Rexroth A11VO-serie |
| Sollicitatie | Havenmachines, bouwmachines |
| Productnaam | Servoregelklep voor hydraulische pomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | De Klep van de pompcontrole |
| Type | Vervangende onderdelen voor hydraulische zuigerpomp |
| Compatibele pomp | Rexroth A4VG90/125/180/250 |
| Sollicitatie | Mijnbouwmachines, hydraulisch systeem voor zware voertuigen |
| Productnaam | Geïntegreerde hydraulische pompregelklep |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Lastafhankelijke klep hydraulische pomp |
| Type | Vervangende onderdelen voor hydraulische zuigerpomp |
| Compatibele pomp | Rexroth A11VO-serie |
| Sollicitatie | Landbouwmachines, mijnbouwmachines |
| Productnaam | Geïntegreerde hydraulische pompregelklep |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Proportionele regelklep voor hydraulische pomp |
| Type | Vervangende onderdelen voor hydraulische zuigerpomp |
| Compatibele pomp | Sauer PV23-serie |
| Sollicitatie | Landbouwmachines, bouwmachines |
| Productnaam | Hydraulische pompcontroleaansluiting |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Debietregelklep van de hydraulische pomp, Regelklep van de hydraulische pomp |
| Compatibele pomp | HAWE Hydraulische pomp |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ℃ ~ 80 ℃ |
| Sollicitatie | Reparatie van bouwmachines, reparatie van zuigerpompen |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | extra zuigerpomp, hydraulische stuurpomp |
| Gewicht | 3.1 kg |
| Gebruik | Graafmachine |
| Kleur | Zilver |
| Productnaam | Hydraulische cilinderrammen |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische ram, hydraulische oogstcilinder |
| Compatibele modellen | Oogst, vrachtwagen landbouwmachines |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Oppervlaktebehandeling | hard chroomplateren |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | pilot-tandwielpomp, graafmachine-pilotpomp |
| Gebruik | Graafmachine |
| Gewicht | 2.1 kg |
| Nominale verplaatsing | 15 ml/omw |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |