| Ürün Adı | Hidrolik Piston Motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Eğik Plakalı Tip Pistonlu Motor, Değişken Deplasmanlı Pistonlu Motor |
| Başvuru | Deniz Makineleri, Madencilik Ekipmanları |
| Yer değiştirme | 28-1000cm³/dev |
| Flanş | 4 Delik veya 8 Delik |
| Ürün Adı | Entegre Hidrolik Pompa Kontrol Vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | A11VO Pompa Yük Algılama Vanası |
| Tip | Hidrolik Pistonlu Pompanın Yedek Parçaları |
| Uyumlu Pompa | Rexroth A11VO serisi |
| Başvuru | Liman Makinaları, İnşaat Makinaları |
| Ürün Adı | Hidrolik Pompa Servo Kontrol Vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Pompa Kontrol Vanası |
| Tip | Hidrolik Pistonlu Pompanın Yedek Parçaları |
| Uyumlu Pompa | Rexroth A4VG90/125/180/250 |
| Başvuru | Maden Makinaları, Ağır Vasıta Hidrolik Sistemi |
| Ürün Adı | Entegre Hidrolik Pompa Kontrol Vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yük Algılama Valfi |
| Tip | Hidrolik Pistonlu Pompanın Yedek Parçaları |
| Uyumlu Pompa | Rexroth A11VO serisi |
| Başvuru | Tarım Makineleri, Maden Makineleri |
| Ürün Adı | Entegre Hidrolik Pompa Kontrol Vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Oransal Kontrol Vanası |
| Tip | Hidrolik Pistonlu Pompanın Yedek Parçaları |
| Uyumlu Pompa | Sauer PV23 Serisi |
| Başvuru | Tarım Makinaları, İnşaat Makinaları |
| Ürün Adı | Hidrolik pompa kontrol valfi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Akış Kontrol Vanası, Hidrolik Pompa Kontrol Vanası |
| Uyumlu Pompa | HAWE Hidrolik Pompası |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~80°C |
| Başvuru | İnşaat Makineleri Tamiri, Pistonlu Pompa Tamiri |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | yardımcı pistonlu pompa, hidrolik pilot pompa |
| Ağırlık | 3.1 kg |
| Kullanmak | Ekskavatör |
| Renk | Gümüş |
| Ürün Adı | Hidrolik Silindir Ramları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Ram, Hasat Hidrolik Silindiri |
| Uyumlu Modeller | Hasat, Kamyon Tarım Makinaları |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Yüzey işleme | Sert Krom Kaplama |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | pilot dişli pompa, ekskavatör pilot pompası |
| Kullanmak | Ekskavatör |
| Ağırlık | 2.1 kg |
| Nominal yer değiştirme | 15 mL/dk |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
|---|---|
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |